Contact

QUESTION GENERALE?

Vous avez une question générale pour Groep Caenen?
Demandez-nous par le formulaire de contact

Poser une question

Blankenberge

Grote Markt 13
B-8370 Blankenberge
050-42 66 09
fax 050-41 50 11
blankenberge@groepcaenen.be Plus info

 Blankenberge Syndic

J. De Troozlaan 84
B-8370 Blankenberge
050-42 77 77
fax 050-41 50 11
syndic.blankenberge@groepcaenen.be Plus info

Bredene

Ostendialaan 21
8450 Bredene
059 44 10 44
fax 059 40 40 31
bredene@groepcaenen.be Plus info

De Panne

Nieuwpoortlaan 29
B-8660 De Panne
058-41 17 29
fax 058-41 47 09
depanne@groepcaenen.be Plus info

Middelkerke

Leopoldlaan 150
B-8430 Middelkerke
059-30 50 50
059-30 06 01

middelkerke@groepcaenen.be Plus info

Nieuwpoort

Albert I laan 230
B-8620 Nieuwpoort
058-24 00 15

nieuwpoort@groepcaenen.be Plus info

Oostduinkerke

Leopold II laan 15
B-8670 Oostduinkerke
058-51 81 25
oostduinkerke@groepcaenen.be Plus info

Oostende

Vindictivelaan 5/0
B-8400 Oostende
059-40 40 30
fax 059-40 40 31
oostende@groepcaenen.be Plus info

Oostkamp

Kapellestraat 24
B-8020 Oostkamp
050-66 12 12
fax 050-94 64 44
oostkamp@groepcaenen.be Plus info

Westende

Westendelaan 350
B-8434 Westende
058-62 30 30
fax 058-62 42 31
westende@groepcaenen.be Plus info

Hoofdzetel

Leopoldlaan 121
B-8430 Middelkerke
059-40 40 40
fax 059-40 26 96
hoofdzetel@groepcaenen.be Plus info

Verzekeringen

Kerkstraat 2
B-8430 Middelkerke
059-30 49 49
fax 059-31 06 62
verzekeringen@groepcaenen.be Plus info

 

 

Alle kantoren van Groep Caenen zijn "Erkend vastgoedmakelaar BIV" of "Stagiair Vastgoedmakelaar" | Land van erkenning: België |
onder toezicht van "Beroepsinstituut van Vastgoedmakelaars, Luxemburgstraat 16B te 1000 Brussel".  Plus info:
BIV-plichtenleer.

  • Chercher vite A Vendre
  • Vous cherchez une appartement ou maison à vendre à la côte belge?
  • brochure de vente immo 2018 Groep Caenen
  • propriétés vendues récemment avec Groep Caenen