KANTOOR GROEP CAENEN MIDDELKERKE

 

Leopoldlaan 150
B-8430 Middelkerke
059-30 50 50
059-30 06 01
fax 059-31 07 97
middelkerke@groepcaenen.be
BE 0459 345 775

Openingsuren
ma: 09u00-12u30 / 13u45-18u00
di: 09u00-12u30 / 13u45-18u00
wo: gesloten / gesloten
do: 09u00-12u30 / 13u45-18u00
vr: 09u00-12u30 / 13u45-18u00
za: 09u00-12u30 / 13u45-18u00
zo: gesloten / gesloten

UITZONDERLIJK GESLOTEN OP MAANDAG 23/10/17

Of op afspraak!

 
 

Gregory Caenen
CEO
gregory@groepcaenen.be
059 40 40 40
fax 059 40 26 96
BIV 201.696

 
 

Gisèle Tratsaert
VERHUUR
gisele@groepcaenen.be
059 30 50 50
059 30 06 01
fax 059 31 07 97

 
 

Annick Baelde
VERHUUR
annick@groepcaenen.be
059 30 50 50
059 30 06 01
fax 059 31 07 97

     
 

Estelle Van Coillie
VERHUUR
estelle@groepcaenen.be
059 30 50 50
059 30 06 01
fax 059 31 07 97

 
 

Maaike Vansevenant
BEHEER
maaike@groepcaenen.be
059 30 50 50
059 30 06 01
fax 059 31 07 97
gsm 0499 31 81 86 

 
 

Gaëlle Vander Auwera
BEHEER
gaelle@groepcaenen.be
059 30 50 50
059 30 06 01
fax 059 31 07 97

 
 

Shaun Delcour
VERKOOP
shaun@groepcaenen.be
059 30 50 50
059 30 06 01
fax 059 31 07 97
gsm 0475 59 22 97

 
 

Marleen D'Hooge
VERKOOP
marleen@groepcaenen.be
059 30 50 50
059 30 06 01
fax 059 31 07 97
gsm 0475 46 49 37

 

Virtueel bezoek, klik hier !


Grotere kaart weergeven

 

Erkend Vastgoedmakelaar - Gregory Caenen BIV 201.696
Land van erkenning: België o.t.v. BIV, Luxemburgstraat 16B,1000 Brussel - Meer info:BIV-plichtenleer